Güncel

Son dakika: Ankarada bir lisede dehşet! Önce müdürü yaraladı ardından intihara kalkıştı

Ankara‘da bir okulun güvenlik görevlisi, tartıştığımüdürünü silahla yaraladıktan sonra intihar girişiminde bulundu.

Etimesgut ilçesinde Şehit Velit Bekdaş Anadolu Lisesi’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan M.E, henüz belirlenemeyen nedenlemüdürü Şerafettin Ali Gürüler ile tartıştı.

ÖNCE MÜDÜRE SALDIRDI ARDINDAN İNTİHARA KALKIŞTI

Kavgaya dönüşen olayda yanında bulunan silahlamüdürünü yaralayan M.E,yerine gelen polis ekiplerinin teslim olması yönündeki uyarılarını duyduktansonra aynı silahla intihar girişiminde bulundu.

ZANLININ DURUMU CİDDİ

Ağır yaralanan zanlı ilemüdürü hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınanmüdürü Gürüler’in hayati tehlikeyi atlattığı, M.E’nin ise durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Polis ekipleri çevrede inceleme başlattı.

Öte yandan silah sesinin duyulmasının ardından okulun tahliye edildiği vesırasında öğrencilerin içeride olmadığı öğrenildi.

Sıradaki Haberi Oku  Babası ve amcasının öldürmek için ormana götürdüğü genç kızı, polis kurtardı

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Ankara Valiliği, Şehit Veli Bekdaş Anadolu Lisesi’nde meydana gelen olayla ilgili yazılıyaptı. Açıklamada, olayın saat 08.50’de gerçekleştiği belirtilerek, “İlimiz Etimesgut ilçesi Şehit Velit Bekdaş Anadolu Lisesi’nde okulda hizmetli olarakyapan Murat Ekinci, henüz bilinmeyen bir sebeple Okul Müdürü Şerafettin Ali Gürüler’i makam odasında ateşli silahla vurarak yaralamış,aynı silahla intihara teşebbüs etmiştir. Olay yerine intikal eden görevlilerimizce yaralı şahıslar ivedilikle bölge hastanelerine sevk edilmiş, öğrencilerin okuldan güvenli bir şekilde tahliyesi sağlanmıştır. Konuyla ilgili adli ve idari tahkikat çok yönlü olarak yürütülmektedir” denildi.

Haber Videosu

: Son dakika: Ankara’da bir lisede dehşet! Önce müdürü yaraladı ardından intihara kalkıştı