Sıra Bulucu

Eski dönemlerde sitenizin hangi sırada çıktığını bulmak için farklı arama sistemleri kullanılırdı. Özellikle sitenizin hangi kelimelerde çıktığını aratarak bu sonuca ulaşmaya çalışılırdı. Anahtar kelime sıra bulucu programıyla birkaç saniyede hangi anahtar kelimelerde verimli olduğunuzu bulabileceksiniz.

Bazı anahtar kelimelerde sıralamanız yükselmiş ya da düşmüş olabilir. Bu sistemi artık sadece SEO olarak değil, web site sahibi olarak da kullanabileceksiniz. Üstelik günlük kontrol ve rapor imkânı ile yanınızdaki asistanınız olacak.

Kullanılan Arama Motorları

Site tarafından verilen anahtar kelime sıra bulucu hizmeti şu an için sadece Google tarayıcısı verileri ile programlanmaktadır. İleriki zamanlarda kullanılması muhtemel olan ve belirli kullanıcı sayısına ulaşmış Yandex ya da diğer arama motorlarında da çalışmalar yapılarak sıra bulucu programı devreye sokulabilecek.

Sıradaki Haberi Oku  Minecraft Ucuz Fiyatlı

Fiyatların oldukça makul olduğu sıra bulucu paketlerinde sıralama Google baz alınarak yapılıyor. İlk 100 sonucun tarafınızla paylaşıldığı sistemde, daha sonra daha fazla sonuç verilebilecek ve diğer tarayıcılardan da veri alınabilecek. Web sitenizin gidişatı bakımından kontrolü elinizden bırakmayacağınız bir uygulama.

You may also like

içerik nedir? Ucuz Oyun Aşk Büyüsü medyum 1xbet