Gayrimenkul, Genel

Mimarinin Estetikle Buluşması

İhtiyacınız olan tasarım, proje danışmanlığı veya dekorasyon taleplerinizde Picco mimarlık olarak en iyi sonucu alacağınız işlere imza atıyorlar. Tasarımı kadar dikkat çeken bir başka yönü de aklınızdaki gibi olması ve kullanım rahatlığı sağlamasıdır. Klinik tasarım noktasında daha çok talep almalarına rağmen gelen her talebe en iyi şekilde cevap verecek kurumsallıkla çalışıyorlar. Sadece bilgi vermeniz ile başlayan süreci istediklerinizi aldığınız bir noktaya getirerek sonuçlandırıyorlar.

İç Mimarlık Talepleri

Proje danışmanlığı kadar Antalya iç mimar gereksinimlerinde de yardımcı oluyorlar. Bilgi birikimleri, kurumsal çalışma alışkanlıkları ve müşteri memnuniyetini hedeflerine alarak çalışmaları rakiplerinden farklı konumlandırılmalarını sağlıyor. İletişime geçer geçmez profesyonel bir kadro ile çalışmaya başladığınızı anlıyorsunuz. Dental mimarlık konusunda sundukları referanslara bakıldığında başarılarını anlamak da olası bir hal alıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Dijital Parada Doğru Yatırım

Diş Hekimlerinin Tercihi

Diş hekimlerinin ihtiyacı olan diş kliniği iç mimarlık çalışmalarında dikkat çeken, hastaların kendini rahat hissedecekleri ve kurumsal imaja bürünmüş tasarımlar ortaya koyuyorlar. Bunun için mutlaka konuyla alakalı bilgi almak, görüşmek ve ön çalışma talep etmek için iletişime geçmelisiniz. Kısa süre içinde ihtiyaçlarınızla hayallerinizin buluşmasına olanak tanıyorlar. 2007 yılından beri Antalya merkezli şekilde kurumsal olarak çalışma hayatına devam ediyor olmaları da başarılarının bir göstergesi oluyor. Hastane, alışveriş merkezleri ve diğer işletmelerin partnerliğini yapıyorlar. Çözüm odaklı yaklaşımlarla çalışma sürecine katkıda bulunmayı başarıyorlar.

Daha fazlası için ; https://www.picco.com.tr/  bakabilirsiniz.