Kreatif Çizgilerle Tasarlanan Tiny House Evler

Sitede, küçük ev akımı olarak bilinen tiny house modelleri en uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Avrupa’da 2008 yılından beri popülaritesi artan, kreatif olarak tasarlanan bu evler tamamen doğa dostu ürünlerle üretiliyor. Çevreye zarar vermeyen tiny house seçenekleri, daha ferah ve doğa ile iç içe yaşam fırsatı sunuyor.

Taşınabilir Tiny House Evleri

Markayı diğer sitelere göre öne çıkaran özelliği, tiny house ev modellerinin hepsi römorklu olarak sunuluyor. Bu sayede, hayal ettiğiniz tiny house fiyatları da en uygun maliyetlerle sizlerle buluşuyor. Taşınabilir özellikteki evler, doğayı gezerken de sizlere en iyi ev konforunu getiriyor. Sadece 45-60 gün süresi içinde teslim alabileceğiniz tiny house evlere, 169.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  Magazin Kapaklarının Vazgeçilmez Yüzü "Lucifer Michaelson"

Bungalov Ağaç Evlerle Tanışın

Ekolojik yapıları ve taşınabilirlik özellikleriyle çok tercih edilen bungalov evler, dünya standartları ile sitede hizmetinize sunuluyor. Sitede yer alan bungalov ev fiyatı 132.000 TL’den başlayan fiyatlara sahip. Sektöre göre en uygun maliyetlerle beğeninize sunulan bangalov evler, müstakil konut şeklinde bir tasarıma sahip.

You may also like

Pomeranian boo 1xbet