2004’ten Beri Hizmette

Özel Novar Poliklinikleri 2004 yılından beri İzmirlilere sağlık hizmeti vermektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren sürekli olarak gelişmeye odaklanarak kısa süre içerisinde farklı şubeler açmıştır. Şube ağının her geçen gün genişlemesiyle birlikte Novar Polikliniklerinde tedavi olan insan sayısı sürekli olarak artmaktadır. Kurulduğu günden beri 120.000’in üzerinde İzmirli Novar Polikliniklerini tercih etmiştir. Son yıllarda Novar Polikliniklerine Ege bölgesinin çeşitli şehirlerinden kişiler de başvurmaktadır.

Poliklinik Şubeleri

Novar Polikliniklerinin şu anda Bayraklı, Alsancak, Karşıyaka, Atakent ve Balçova’da şubeleri vardır. Şubelerin konumu merkezi olduğu için ulaşımı oldukça kolaydır. Şubelere metro, otobüs, vapur ve İzban gibi toplu taşıma araçları kullanarak kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir. Kişisel araçlarla ulaşım sağlanması da oldukça kolaydır.

Sıradaki Haberi Oku  İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hangi Hizmetler Verilmektedir?

Novar Polikliniklerinde her biri alanında uzman hekimlerin denetiminde çok sayıda sağlık hizmeti verilmektedir. Poliklinik bünyesindeki en yaygın hizmetler şunlardır:

  • Lazer epilasyon ve iğneli epilasyon
  • Dövme silme
  • Zayıflama ve kilo alma
  • Cilt germe ve cilt bakımı
  • Çatlak tedavisi ve selülit tedavisi
  • Dudak dolgusu
  • Saç ve sakal ekimi
  • Leke ve akne tedavisi

Bütün bu tedavilerin yanında cilt tedavilerinin pek çoğu Novar Polikliniklerinde yapılmaktadır. Tedavilerle ilgili detaylı ve geniş bilgiye Novar Poliklinik internet sitesinden ulaşmak mümkündür.

Çalışma Saatleri

Novar Poliklinikleri hafta içi her gün ve Cumartesi günü 09.00-19.30 arasında İzmirlilerin hizmetindedir. Novar Poliklinik şubelerine gitmeden önce randevu alınması tavsiye edilmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  AVM çalışanları, evlerine gitmeyen müşterilere sitem etti

Randevu Nasıl Alınır?

Novar Polikliniklerinden randevu almak oldukça kolaydır. İnternet sitesinde yer alan “Randevu Oluşturun” bölümü üzerinden randevu alınabilmektedir. Ayrıca destek telefonunu arayarak randevu almak mümkündür.

Kişiye Özel Tedavi

Novar Polikliniklerinde tedavi süreci kişiyi anlamak üzerine şekillenmektedir. Öncelikle kişilerin şikâyetleri dinlenir, gerekli tetkikler yapılır ve sonrasında uzman hekimler tarafından tedavi sürecinin nasıl olacağı belirlenir.

Sürekli Yanınızda

Novar Polikliniklerinin İzmirliler tarafından tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden birisi tedavi süresi boyunca ve tedavi sonrasında bütün gelişmelerin dikkatlice incelenmesidir. Uzman doktorlar hastalarının iyileşme süreçlerini yakından takip ederek, ihtiyaç duydukları her an onların yanlarında yer almaktadır.

You may also like

içerik nedir? Ucuz Oyun Aşk Büyüsü