Genel, Teknoloji

Güvenlik Konusunda İhtiyaç Duyulan Tüm Sistemlerin Tek Adresi

Konutlarda ya da iş yerlerinde hırsızlara karşı güvenlik tedbirleri almak önemli bir korunma şeklidir. Güvenlik konusunda gerekli olan tüm ürünlerin teminini ve montajını sağlayan bu şirket sektörün öncü ve güvenilir şirketlerinden biridir. Şirketin sağladığı hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

Kamera Sistemleri

Şirket IP, AHD, kablosuz, mobil araç kameraları ile plaka tanıma ve kişi sayma sistemi konularında ürün temini ve montajı yapmaktadır.

Alarm Sistemleri

Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri satış ve montajı yapılmakta ve abonelik hizmetleri ile alarm gözlem hizmetleri verilmektedir. Ayrıca şirket kurumsal çözümler konusunda da destek sağlamaktadır.

Yangın Alarm Sistemleri

Konvansiyonel ve adresli yangın alarm sistemleri hizmetleri ile periyodik bakım, yangın söndürme ve entegrasyon destekleri sunulmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  İAÜ’den ABD Temsilciler Meclisi’ne kınama

Geçiş Kontrol Sistemleri

IP interkom sistemleri, turnike sistemleri, bariyer sistemleri, yüz tanıma ve otopark ücretlendirme gibi günümüzün ihtiyaç duyulan tüm sistemleri geçiş kontrol sistemleri hizmetleri içinde yer almaktadır. Bu konularda ürün satışı ve montajı yapılmaktadır.

Ayrıca günümüzde pek çok iş yeri ve devlet dairesinde kullanılmakta olan kartlı geçiş sistemi konusunda da hizmet verilmektedir.

Entegre Çözümler

Video analiz yazılımı, video wall, kioks sıramatik ve sosyal mesafe çözümleri ile konferans seslendirme gibi hizmetler sunulmaktadır.

Endüstriyel Çözümler

Ex-proof sistem, fiber optik ve askeri sistem çözümlerinin yanı sıra termal kamera sistemleri ile lazer kamera, araç altı izleme ve ortam izleme sistemleri konularında hizmet sunulmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  En Kaliteli Cami Halıları