İş Dünyası

‘Gurme’ market ağı genişliyor

İSTANBUL,(DHA) – Perekande markası CarrefourSA, Gurme marketlerine olan yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda İstanbul Büyükçekmece ve Ömerli’de açılan iki yeni Gurme CarrefourSA, müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Yeni marketlere ilişkin bir değerlendirme yapan CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu, Gurme CarrefourSA’ların özgün bir tasarıma, geniş bir ürün gamına ve rahat alışveriş imkânına sahip olduğunun altını çizerek, “CarrefourSA olarak müşteri deneyimleri doğrultusunda yatırımlarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu çerçevede İstanbul’un iki farklı noktası Büyükçekmece ve Ömerli’de Gurme formatımızı müşterilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

“Her iki bölge de organize sanayi tesislerine olan yakınlığı dolayısıyla yoğun bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor. Büyükçekmece ve Ömerli, son birkaç yıldır hem markalı konutların hem de sosyal yaşam alanlarının artmasıyla son derece gelişen bölgeler arasında yer alıyor” ifadelerini kullanan Kutay Kartallıoğlu, “Bu bilgi ışığında müşterilerimiz en uygun fiyat politikasıyla sunduğumuz kaliteli ve güvenilir ürünlerimize rahatlıkla ulaşsın diyerek yepyeni Gurme açılışlarına imza attık. Her iki markette kahvaltıdan akşam yemeğine kadar her öğün için her damak tadına uygun hem alışageldikleri kalite ve çeşitte ürünleri hem de alışılagelmişin dışında dünyanın farklı mutfaklarından ülkemize getirdiğimiz tatları sunuyoruz. Gurme marketlerimizi önemsiyoruz; farklı tat arayışı içinde olanlar ya da mesleği Gurme olup sürekli olarak yabancı mutfaklardaki yemekler için ürün ihtiyacı bulunanlar adına adeta bir lezzet deneyimleme platformu olarak hizmet veriyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sıradaki Haberi Oku 

Kaşe

ÜÇ ÖZELLİK ÖN PLANA ÇIKIYOR

Açılan iki yeni market hakkında bilgilendirmede bulunan CarrefourSA Süper-Gurme-Mini Satış Genel Müdür Yardımcısı Ayten Engin Erçevik, “Büyükçekmece’de bin 340, Ömerli’de 811 metrekare alan üzerine kurulan Gurme CarrefourSA’larda yaş sebze-meyve, kasap, balık, unlu mamuller ve şarküteri reyonlarının yanı sıra, taze sushiden et ve balık pişirmeye, mevsimine göre 50 çeşit kabuldü deniz mahsulünden Türkiye’nin birçok bölgesinden gelen 85 çeşit yöresel peynir ve 30 çeşit referans dünya peynirine, zengin organik – glütensiz – light ve diabetik ürünlerden geniş bir mahzene kadar toplam 23 bin ürün yer alıyor. Ücretsiz eve teslim hizmeti sunan Büyükçekmece Gurme CarrefourSA, 25 kişilik personeli ve 45 adet kasası ile müşterilerinin alışverişini kolaylaştırıyor.  Ömerli Gurme CarrefourSA ise 20 kişilik personeli ile müşterilerine hizmetlerini ulaştırıyor” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Ağacın sıcaklığı taş ile buluştu

Gurme marketlerin tasarım, ürün çeşitliliği ve ferah alışveriş imkânı ile ön plana çıktığını belirten Erçevik, “Bu üç özellikle damak tercihleri doğrultusunda farklı lezzetleri deneyimleyen ve bu lezzetleri ülkemizde arayan müşterilerimize vazgeçemeyecekleri bir mekân sağlamış oluyoruz. CarrefourSA olarak müşterilerimize, damaklarında alıştıkları tatlara, Gurme marketlerimizle hayat katıyoruz” açıklamasını yaptı.