Gündem

Güncel E-Sigara Platformu

Güncel E-Sigara Platformu

Son çıkan elektronik sigara ürünlerinin ve güncel sarf malzemelerinin ve smok alike satışının yapıldığı elektronik sigara satış platformu üzerinde, her gün binlerce kullanıcı alışveriş yapmaktadır. E-sigara dünyası için önemli bir platform olan site, orijinal ürünler ve birçok ürün çeşitliliği ile öne çıkmaktadır.

E-Sigara Sarf Malzemeleri

E-sigara severlerin ve hobi olarak vakit harcayanların sıkça ihtiyacı olan sarf malzemelerin satışının yapıldığı site içerisinde, coil sarmak için gerekli farklı marka ve modellerde pamuk, tel, temco sarım aleti gibi birçok malzeme bulunurken, likitlerinizi demleyebileceğiniz farklı boyutlarda cam ve plastik şişeler, elektronik sigaranıza uygun piller, smok nord 2 ve bu pillerin şarj aletleri gibi birçok tarzda elektronik sigaraya ait sarf malzemelerinin satışı müşterilere sunulmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  ABDde virüs nedeniyle onbinlerce mahkum tehdit altında

Destek Hattı

E-sigara ürünlerinin ve veiik airo pro satışı yapılan sitede, ürün ve müşteri desteğini sağlayabilmek adına Whatsapp Destek Hattı da bulunmaktadır. Bu sayede ürünler hakkında soru sormak, ürün danışmak veya satın alınan ürün ile ilgili yaşanılan sıkıntılarda bu destek hattı üzerinden müşterilerine hizmetlerini devam ettiren site, her gün binlerce kişiye hizmet vermektedir.