Spor

Galatasaray’da Mesut Özil Sesleri

 

Mesut Özil’i gözden çıkaran ve bir çok takıma öneren Arsenal, Galatasaray’ın da kapısını çaldı. Bu teklif yönetimin ilgisini çekerken, Mesut’un mali koşullarının araştırılması kararı alındı.

Avrupa’nın önde gelen futbolcuları arasında yer alan ve bir çok takımın hayalindeki isim olan Mesut Özil, Fenerbahçe’nin akabinde Galatasaray’ın da gündemine geldi. 1xbet 31 yaşında olan futbolcuyu, Fenerbahçe, Başakşehir ve Milan dahil Avrupa’nın bir çok takımına öneride bulunan Arsenal, Galatasaray’ın da kapısını çaldı.GÖRÜŞME İÇİN YETKİ BELGESİ GÖNDERİLDİ.Yıldız futbolcu için sarı-kırmızılı ekibe İngiltere’den sürpriz bir belge gönderildi. Raul Sanllehi imzalı fotoğrafı belgede, G. Saray’a Arsenal ile bir yıl protokolü kalan1xbet   Mesut Özil’le görüşmesi için yetki belgesi yer aldı. Bu belge ile Galatasaray’ın Mesut’u ikna etmesi halinde ikili görüşmelerin sağlanması için kulüp tarafından yetki verilen profesyonelin şahsi mail adresi 1xbet ve telefon numarası yer aldı.Ayrıca hem Mesut’un, hem de menajerinin kontak 1xbet  numara ve adresleri verildi. Galatasaray’a Mesut ile anlaşma sağlaması durumunda Arsenal olarak her çeşit kolaylığın sağlanacağı hatırlatıldı. Belgenin sonunda da bol şans dilendi. 1xbet giriş  Bu durum heyecana yol açarken oyuncunun mali koşullarının öğrenilmesi için çalşışmaya başlandı.

Sıradaki Haberi Oku  Tempobet Güvenilir mi?

BAŞKAN ONAYLADI

Kulüp profesyonelleri, Arsenal’den Mesut için gelen belgeyle heyecanlandı. Bu tarz görüşme izni olan belgeler yalnızca başvurulduğu zaman hazırlanan belgeler arasında yer almaktadır. Bu yüzden İkinci Başkan Albayrak’a belge gösterildi. Ardından Başkan Cengiz’in onayıyla belgeyle ilgili Arsenal’den bilgi talep edildi.