Genel

Evler Rani Mobilyayla Şıklık Kazanıyor

Günümüzde insanlar evlerinin şık olmalarına büyük özen gösteriyor. Rani Mobilya’ya ait olan ürünlerde bunu başarıyla sağlıyor. Mutfak, salon, yatak odası, antre ve çalışma odalarına uygun olan ürünleri kullanıldıkları alanlara şıklık ve zarafet katılıyor.

Kolay Kuruluma Sahip Ürünler

Rani mobilya ürünleri kolay kuruluma sahip olan ürünler oluyor. Kurulum talimatları sayesinde mekanlara kolay şekilde kurularak kullanılmaya başlanıyor. Örneğin çok amaçlı dolap satın alan kişiler talimatlara uyarak dolaplarını kurup mutfaklarında kullanmaya başlıyorlar.

Yirmi Dört Saatte Kargoya Teslim Ediyorlar

Rani mobilyadan satın alınan orta sehpa, kitaplık, çalışma masası, ayakkabılık, duvar askısı, portmanto, mutfak masası, tv sehpası ve gardrop ürünlerini 24 saatte kargoya veriyorlar.

Mobilyada Yedek Parça Garantisi

Sıradaki Haberi Oku  Doğru Sensör Adresi

Rani mobilya rakiplerine fark atarak mobilyalarında yedek parça garantisi veriyor. Kargoda hasar gören ya da yapılan kurulumlarda çeşitli sebeplerle hasar gören yedek parçalar için garanti veriyorlar. Örneğin firmadan alınan Tv ünitesi parçaları kargoda hasar gördüğünde üniteye ait olan yedek parçaların adrese ücretsiz olarak gönderilmesini sağlıyorlar.