Burdur’un Bucak ilçesinde 21 yıllık evli Mustafa ve Fatma Hanım Erdoğan çifti, birönce ayrı yaşamaya başladı. Fatma Hanım Erdoğan, eşinden boşanmak için dava açtı. Dava sürerken birkaçeşinin oturduğu eve giden Mustafa Erdoğan hakkında, şikayet üzerine evden uzaklaştırma kararı verildi. Barışmak için defalarca girişimde bulunan 2 çocuk babası Mustafa Erdoğan, 14 Şubat Sevgililer Günü‘nde, Oğuzhan Ahmet Yesevi Caddesi’nde eşine ait bijuteri dükkanının önüne, bir araç çekicisine asılı pankartla gelip özür diledi.

“KENDİMDEN NEFRET EDİYORUM”

Kendisini affettirmek isteyen Mustafa Erdoğan ‘Seni üzüp ağlattım, herinan kendimden nefret ediyorum. Yalvarırım beni kendinden mahrum bırakma. Binlerceözür dilerim. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Beni affet’ yazılı pankartını açıp, aldığı çiçeği eşine vermek istedi.

Sıradaki Haberi Oku  Ahmet Davutoğlu, sosyal medyadan sokaktaki vatandaşın sorularını yanıtlayacak

Eşini iş yerinde gören Mustafa Erdoğan, “Aşkım beni affet, özür diliyorum. Çocuklarımız hatrına barışalım, yuvamız yıkılmasın. Bu günün hatrına ne olursun” dedi. Fatma Hanım Erdoğan ise işyerinden çıkarak polisi aradı.

POLİS ZOR İKNA ETTİ

Şikayet üzerineyerine gelen polis, Mustafa Erdoğan’ın araçlaayrılmasını istedi. Mustafa Erdoğan’ın “Ben ona çiçek getirdim, o isterse bana kelepçe taktırsın. Özürümü kabul edip barışıncaya kadar burada kalacağım” demesi üzerine polis, onu ikna etmeye çalıştı. Uzun uğraştan sonra ikna olan Mustafa Erdoğan, çekici üzerinden inerek elindeki çiçeği eşinin iş yeri önündekiüzerine bıraktı.

“ÖMRÜMÜ EŞİM VE ÇOCUKLARIMA ADADIM”

Polis aracının yanında bulunan eşine sonseslenen Mustafa Erdoğan, “Ne olursun beni affet” dedi. Bir yıldır ayrı yaşadığını, tümvarlığını, babasından düşen mirasları bile eşinin üstüne devrettiğini, kalacak bir yeri olmadığı için sokaklarda yaşadığını söyleyen Mustafa Erdoğan “Eşimden ve çocuklarımdan ayrılmamak için Bucak Kaymakamlığına, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına, CİMER’e, Bucak Belediye Başkanlığına her yere başvurdum. Hiç kimse ilgilenmedi. Son14 Şubat Sevgililer Günü’nde kendimi affettirmek için pankart açmayı düşündüm. Bundan başka yapacak bir şeyim kalmadı. Ben ömrümü iki çocuğum ve eşime adadım. Ömrümün kalanını da bunlarla geçirmek istiyorum. Bir yıldır barışmak, birleşmek için uğraşıyorum. Bütün varımı yoğumu bunlara döktüm, bu iş yerini emekli maaşı ile ben açtım. Ben onu çok seviyorum, ona evlenirken vermiş olduğum bir söz var, ölünceye kadar hayatımı sana adadım demiştim, hala sözümdeyimo beni terk etti” diye konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  Ekrem İmamoğlu FETÖcü danışman iddialarına yanıt verdi: AK Parti döneminde de çalıştı

Mustafa Erdoğan daha sonra Bucak Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Kaynak: DHA

You may also like

içerik nedir? 1xbet inkjet kodlama makinesi film izle izle