Ekonomi

Bitcoin’den Ne Kadar Kazanılır?

Özellikle yeni yatırımcıların en çok merak ettiği konular arasında bitcoin satın al yapılarak ne kadar kazanç elde edilebilir konusudur. Bu durum yatırım miktarına göre ve dijital paranın o günkü güncel kur değerine göre değişebiliyor. Dolaysıyla btc geçmiş yıllarda olduğu gibi bugün de yatırımcılarına yüksek kazançlar sunabiliyor.

Fakat her kripto para biriminde olduğu gibi btc yatırımlarında da riskler söz konusudur. Özellikle trader ve arbitraj gibi yüksek riskli işlemlerin yapılması, yatırımların tamamen yitirilmesine neden olabiliyor. Dolaysıyla Cointral sitesi yerli borsasından btc yatırımlarının bilinçli bir şekilde gerçekleştirilmesi önemlidir. BTC özellikle uzun vadede yüksek kazançlar sağlayabiliyor. Çünkü kur dalgalanmaları sıklıkla görülebiliyor.

Bitcoin Nasıl Satılır?

Elinizde bitcoin al durumunda Cointral borsasından satışlarınızı yapabilirsiniz. BTC satışları önemli bir ayrıntıdır. Bugün özellikle deneyimsiz veya bilinçsiz kullanıcıların amatör türden borsalara yönelmesi, beraberinde mevcut sermayesinin kaybedilmesiyle neticelenebiliyor. Bitcoin alışveriş sitesine ücretsiz olarak üye olabilir ve KYC işlemlerinizi de gerçekleştirdikten sonra  komple bir şekilde veya parça halinde anında satabilirsiniz. Kazancınızı dilerseniz TL dışında euro veya dolar üzerinden banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Rüzgâr enerjisinin global ekonomiye katkısı yüzde 40’a yaklaşacak

Bitcoin Alışverişi Kimler Yapabilir?

Bitcoin alışverişi konusunda tecrübeli değilseniz risk almamak açısından Cointral sitesinden profesyonel bitcoin destekleri almanız önerilir. Çünkü bu dijital para birimi alışverişleri risklidir. Küçük hatalar yapmanız beraberinde para kaybı yaşamanıza neden olabiliyor. Borsada giriş yaparak BTC tüm işlemlerini kolay bir şekilde kavrayabilirsiniz. BTC hakkında merak ettiğiniz diğer ayrıntıları borsa uzmanlarından öğrenebilirsiniz.