Anıl Uzun ile analog fotoğrafçılık

Fotoğraf çekmeyi seven, bunu profesyonelliğe taşımak isteyenler için Anıl Uzun kişisel bloğu bilgiler vermiştir. Fotoğrafçılıkla ilgilenmek isteyenler daha çok analog fotoğrafçılığı tercih etmiştir. Bu yüzden Anıl uzun bloğunda analog fotoğrafçılıkla ilgili bilgilere yer vermiştir. Analog fotoğraf pozlu makineler kullanılarak çekilmiş fotoğraflara deniliyor. Gerçek fotoğrafçılık yapmak isteyenler analog fotoğraf tercih ediyor. Anıl uzun da bu şekilde düşündüğünden bu blogda analog fotoğraf hakkında bilgiler vermiştir.

Analog Makine Nereden Alınmalı?

Analog makine almak için bu işten anlayan bir dükkan bulmak gerekiyor. Bunun nedeni ise makine ile ilgili sorun söz konusu olduğunda muhatap olabilecek birini bulmaktır. Analog makineler yeni teknoloji ürünler değildir. Bu yüzden zaman zaman bakım yapılması gerekiyor. Analog makine satın almak için en doğru yer Hayyam Pasajı olmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Rusyanın tıbbi yardımı İtalyaya ulaştı

Makine Nasıl Alınmalı?

Analog makine pozometreli alınmalıdır. Çünkü pozometreli makineler ışık hesaplamasını kullandığınız diyafram, ASA ve enstantane hızına göre yapıyor. Bu yüzden en doğru tercih pozometreli makine almak oluyor.

You may also like

içerik nedir? Ucuz Oyun Aşk Büyüsü medyum 1xbet